قیمت و موجودی تمام محصولات در تاریخ 10 خرداد 1403 بروز رسانی شده است.
قیمت و موجودی تمام محصولات در تاریخ 10 خرداد 1403 بروز رسانی شده است.

نوشته های خیلی مفید

رژ لب ترند سال 2023 چه رنگی است ؟ آرایشگرهای حرفه ای چه رنگی را انتخاب می کنند

رژ لب ترند سال 2023

رژ لب ترند سال 2023 با توجه به رنگ سال که قرمز پرشین است از رنگهای قرمز برگزفته شده است. هر چند برخی رنگهای جذاب که همیشه مد هستند هم در دایره ترندهای امسال قرار گرفته اند. با ما همراه باشید تا زیباترین کالکشن رژهای امسال را بشناسید.

رژ لب ترند سال ۲۰۲۳ متناسب با رنگ سال ۱۴۰۲ یا ۲۰۲۳

از رنگ سال ۱۴۰۲ میلادی که در صنعت مد مورد استفاده قرار می‌گیرد، قرمز پرشین در مجموعه رنگ پنتون که برگرفته از خاک قرمز خلیج فارس است، که توسط شرکت پنتون معرفی شد. پنتون هر ساله یک رنگ را به عنوان رنگ سال معرفی می‌کند.

با معرفی رنگ سال، بسیاری از افراد و طراحان در صنعت مد و پوشاک، دکوراسیون و لوازم جانبی، سعی می‌کنند تا از آن به عنوان رنگ ترند سال استفاده کنند و با استقبال بیشتری از افراد مواجه گردند.

رژ لب ترند سال 2023

دلیل انتخاب رنگ سال ۲۰۲۳

رنگ سال تاثیر بسیاری بر روح و روان انسان داشته و انتخاب آن به عواملی مانند جنگ، زلزله، آتش سوزی و … بستگی دارد. به همین دلیل کارشناسان تعیین رنگ، هر ساله با توجه به اتفاقاتی که در سال گذشته رخ داده است، دور هم جمع شده و رنگ سال را انتخاب می‌کنند. امسال، شرکت پنتون، Viva Magenta یا به عبارتی رنگ قرمز آتشین مایل به زرشکی به رنگ گل رز قرمز را به عنوان رنگ سال ۱۴۰۲ اعلام کرد.

در توضیح دلیل انتخاب این رنگ آمده که این رنگ نماد دوره گذاری است که ما در حال عبور از آن هستیم. به عبارتی نماد روحیه و طرز تفکر جهانی است. این رنگ انتخاب شده سیگنال جدیدی از قدرت را نشان می‌دهد، چیزی که همه ما برای آینده‌ای خوشبینانه‌تر به آن نیازمندیم.

رژ لب ترند سال 2023

رنگ‌ ها چگونه به درمان بیماری کمک می‌کنند؟

استفاده از رنگ‌ها برای درمان و کاهش برخی از مشکلات روحی و جسمی، یک روش درمانی است که کروموپاتی یا کروموتراپی نامیده می‌شود و از زمان مصر باستان وجود داشته است که مهم‌ترین هدف آن، نظم فیزیولوژیکی و تعادل روانی در انسان است و بر اساس واکنش متفاوت انسان به رنگ‌ها انجام می‌شود.

رنگ‌ها در زندگی افراد تاثیر زیادی دارند، به گونه‌ای که استفاده از رنگ در انواع استایل از گذشته تا کنون برای زیباتر شدن انسان‌ها کاربرد داشته است. به گفته کارشناسان، رنگ‌ها بر فرایندهای ذهنی افراد تاثیر می‌گذارند و با ایجاد آرامش و تعادل روحی، به افراد کمک کرده و روحیه و انرژی می‌دهند. برای مثال برخی افراد با دیدن رنگ سبز و پیاده روی در دل طبیعت، حس و حال بهتری پیدا می‌کنند و برخی نیز با پوشیدن لباس به رنگ آبی برای تسکین درد و التهاب استفاده می‌کنند.

جالب است بدانید که رنگ درمانی و ارتباط آن با بدن انسان در برخی فرهنگ‌ها همچنان اهمیت دارد، به گونه‌ای که رنگ‌ها بر فرایندهای ذهنی افراد تاثیر گذارند و درمانگران به استفاده از آنها برای کمک به مردم برای بهبود سلامت جسمی و عاطفی آنها توصیه می‌کنند.

رژ لب ترند رنگ سال ۲۰۲۳

در سال‌های گذشته رژ لب‌ های نود به عنوان رژ لب ترند استفاده می‌شد و مورد استقبال بسیاری از افراد قرار می‌گرفت. امسال با اعلام رنگ ویوا مجنتا، رژ لب‌هایی در تناژ قرمز و زرشکی مجددا ترند شدند.

رژ لب ترند سال 2023

پر طرفدار ترین رنگ های رژ لب از زبان متخصصین حوزه میکاپ

میکاپ آرتیست های معروف در رابطه با بهترین و پر طرفدار ترین رنگ های رژ لب در بین مراجعه کننده هایشان این رنگ ها را معرفی می کنند.

رژ لب رنگ نود کالباسی

نشان برترین و پر طرفدار ترین رنگ ها را از میان طیف گسترده ای از رنگ های مختلف رژ لب که تقریبا بیشتر خانم های جوان، مسن، دختر خانم ها و افراد با سلیقه های مختلف به آن علاقه دارند باید به رژ لب ها نود کالباسی داد. این رنگ، انواع مختلفی دارد، به عنوان مثال نمونه های پر رنگ، کم رنگ، بسیار مخملی و .. انواع رژ لب نود می باشند.

رژ لب ترند سال 2023

به صورت کلی هر گاه به دنبال پر طرفدار ترین رژ لب ملایم بودید، رنگ نود کالباسی را باید در نظر داشته باشید. از جمله مزیت های رنگ کالباسی این است که به بیشتر لباس ها و به بیشتر چهره ها می آید، زیرا در واقع کمی مشابه رنگ لب های خودتان است. اما این را نیز باید بدانید که باید با دقت کافی رژ لب نود مناسب پوست و هماهنگ با رنگ چهره تان را انتخاب کنید.

رژ لب رنگ قرمز نود گلگون

دومین رنگ پرطرفدار از نظر سپیده، که اتفاقا همانند بسیاری از مشتریان و همراهان عزیز ما علاقه شدیدی به رنگ های نود دارد، رژ لب های نود گلگون می باشد، با خرید یک رژ لب مخملی زیبا و دخترانه گلگون می توانید آرایشی بسیار دلربا داشته باشید و در مهمانی ها بدرخشید.

رژ لب ترند سال 2023

در واقع رژ لب های رنگ گلگون نود، برای دختر خانم هایی که به آرایش علاقه ای ندارند نیز مناسب است، زیرا می توانند تنها یک کرم مرطوب کننده به صورتشان زده، کمی موهایشان را کنار زده و یک رژ لب گلگون زیبا به لب هایشان بزنند. با این کار به نظر می رسد که آرایشی نکرده و در عین حال لب هایی درخشان و خوشرنگ خواهید داشت.

رژ لب رنگ ارغوانی

ارغوانی یکی از رنگ های جدیدی است که حقیقتا برای هر فردی زیبا است، مهم نیست که شما سن کمی دارید یا سنتان بالا است. رژ لب ارغوانی همیشه جوا است و بر روی هر لبی می تواند معنی خاصی داده و زیبایی منحصر به فردی را نشان دهد.

خوبی رنگ ارغوانی و دلیل اینکه به یکی از پر طرفدار ترین رن های رژ لب در سال 2023 تبدیل شده است، این است که برای دخترا خانم ها و خانم هایی مناسب است که پوست خنثی ای دارند، و یا ته رنگ چهره خود را خوب نمی دانند. در این صورت شما می توانید انواع مختلف رنگ های ارغوانی و حتی صورتی مایل به ارغوانی و توتی را به ترتیب برای پوست های به نظر متوسط، برای پوست های روشن تر و برای پوست های تیره تر استفاده نمایید.

رژ لب ترند سال 2023

رژ لب محبوب قرمز

از همه این رژ لب ها و رنگ که بگذریم، نوبت به رنگ قرمز می رسد، پر طرفدار ترین رنگ رژ لب در طول تمامی ادوار، تمامی رنگ هایی که در بالا نیز معرفی شدند به نوعی، سایه هایی از رنگ قرمز را در خود دارند. اگر به این رنگ علاقه ندارید، مطمئنا تا به امروز آن را با لباس مشکی امتحان نکرده اید، رژ لب رنگ قرمز می تواند بر روی پوست های روشن و سفید همراه با لباس مشکی و یا قرمز مشابه رژ لب، فوق العاده ترین ترکیب ممکن را به وجود آورد.

رژ لب های رنگ شکلاتی

اما از همه این ها که بگذریم، یکی از پر طرفدار ترین رنگ های رژ لب دخترانه که کمی به قول معروف تینیجری تر است و در میان دختر خانم های نوجوان و جوان با استایل های امروزی تر، راحت و لش بسیار ترند است، رژ لب های متمایل به سمت رنگ قهوه ای یا همان شکلاتی می باشند. این رژ لب را بیشتر با استایل های خیابانی می توانید استفاده کنید، زیرا ترکیبات فوق العاده خوبی را می تواند به وجود آورد.

رژ لب ترند سال 2023

رژ لب صورتی

رژ لب ترند سال 2023

اما آن دسته از دختر خانم هایی که به دنبال بهترین و پر طرفدار ترین رنگ رژ لب دخترانه می گردند و برای استایل خیابانی آن را نمی خواهند و دوست دارند برای مهمانی پیش رو از آن استفاده کنند، می توانند طیف های مختلف رنگ صورتی را انتخاب کنند. رنگ صورتی، به ویژه صورتی کم رنگ براق می تواند لب های شما را بسیار پر انرژی و کودکانه تر نشان دهد و استایل دخترانه شما را زیبا تر از آن چه که تصور می کنید نشان دهد، حتی بسیاری از خانم های جوانی که به ارایش دخترانه علاقه دارند از رژ لب های صورتی استفاده می کنند.

رژ لب بنفش

شاید کمی غیر ممکن به نظر برسد، اما بر روی پوست های روشن و سفید، استفاده از رژ لب بنفش بسیار بسیار بسیار عالی است، شاید بنفش از پر طرفدار ترین رنگ های رژ لب نباشد، اما مطمئنا در میان خانم هایی که همه رنگ ها را می شناسند و از آن ها استفاده کرده اند.

رژ لب ترند سال 2023

مطمئنا بی از 95% از آنها این رنگ را بهترین انتخاب برای خانم های سفید پوست می دانند. حتی اگر چشم هایتان رنگی است و مشکی نیست، نیز می توانید از این رژ لب استفاده کنید و اتفاقا ترکیب آن را کامل تر نمایید.

انواع رژ لب

وقتی میخواهید یک رژ لب را انتخاب کنید انتخاب های زیادی در انواع رژ لب خواهید داشت .رژلب ها به صورت رژلب جامد و مخملی ، رژلب مایع ، برق لب ، لاک لب در بازار عرضه می شوند.برای اینکه بدانید کدام نوع را انتخاب کنید و تفاوت انواع این رژلب ها را بدانید ما در ادامه این مطلب به شما کمک خواهیم کرد.10 تا از بهترین مارک های رژ لب جامد

رژ لب جامد و مخملی

این رژ لب طرفداران زیادی را بین انواع دیگر رژ لب دارد.یکی از مشکلات این رژ لب در این است که هر چند ساعت یکبار باید تمدید گردد.استفاده از رژ لب مخملی در مجالس و میمانی ها مرسوم تر است .همچنین تنوع رژ لب جامد بیشتر از رژ لب مایع است .رژ لب جامد در سه مدل وجود دارد .به شکل براق ، اکلیلی و مات که با توجه به سلیقه افراد مورد استفاده قرار می گیرد.

رژ لب ترند سال 2023

لاک لب

لاک لب به صورت مایع عرضه می گردد و مانند برق لب است .با این تفاوت که غلظت بالاتری نسبت به برق لب دارد.لاک لب پیگمنت های زیاد تری در ساختار خود دارند که باعث براقیت و درخشان تر شدن لب هایتان خواهد شد.

برق لب

برق لب ساختاری متفاوت نسبت به انواع دیگر رژ لب دارد.تفاوت برق لب در این است که به صورت مایع هستند و رنگدانه و پیگمنت خیلی کمتری دارند و شفافیت و براقیت آنها خیلی بیشتر است.اکثر برق لب ها دارای SPF هستند که در مقابل نور خورشید می توانید از آن استفاده کنید.ماندگاری خیلی کمتری دارند و باید تجدید زیادی شود.بافت لب را نرم میکند و براقیت منحصر به فرد در لب ایجاد می کند.

رژ لب مایع

در ساختار رژ لب مایع مقدار زیادی رنگدانه و پیگمنت به کار رفته است .این نوع رژ لب برای کسانی که لب های نازک دارند انتخاب مناسب تری است زیرا لب ها را درشت تر و بزرگ تر نشان می دهد.افرادی که لب های آنها دائما خشک و پوسته پوسته می شود حتما قبل از استفاده از رژ لب مایع از بالم لب استفاده کنند ، زیرا رژ لب مایع لب ها را کمی خشک می کند. البته در بعضی از این رژ لب های مایع مواد مرطوب کننده و آبرسان به کار رفته است.

رژ لب ترند سال 2023

سخن آخر

در این مطلب شما با زیباترین و شیک ترین رژ لب ترند سال ۲۰۲۳ یا ۱۴۰۲ آشنا شدید. اغلب رژ لب های امسال از رنگ های قرمز و ارغوانی برگزفته شدند.

امسال با اعلام رنگ ویوا مجنتا، رژ لب‌هایی در تناژ قرمز و زرشکی ترند شدند.

راهنمای مطلب

اشتراک در شبکه های اجتماعی

خب نظرت چیه؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *