مشاهده همه 3 نتیجه

دست شما اولین عضوی است که سنت را نشان می دهد، پس به آرایش دست خود توجه کنید، زیرا زیبایی و سلامت ناخن های شما نشان دهنده سلامت و تندرستی شماست.

وقتی به رژیم غذایی خود توجه کنی، در واقع ناخن های سالم تری خواهی داشت. بسیاری از خانم ها، به خصوص کارمندان، وقت کافی برای رفتن به آرایشگاه ندارند، بنابراین من بهترین آرایش های خانگی را به آنها می دهم.

استفاده از فویل:

پد را با لاک پاک کن خیس کنی و روی ناخن های خود قرار بده و با فویل ببندد و بعد از 10 دقیقه به راحتی می تونی لاک را از روی ناخن های خود پاک کنی.

از خمیر دندان برای لاک های غلیظ استفاده کن.

استفاده از لاک تیره ناخن های شما را بسیار جذاب می کند. برای تمیز کردن ناخن ها، خمیر دندان سفید را به ناخن های خود بزن و بعد از 1 دقیقه ناخن های خود را بشویید تا لاک پاک شود.

استفاده از وازلین:

هیچ کس ناخن های رنگی و لکه دار را دوست نداره، بنابراین می تونی وازلین را روی پوست اطراف ناخن های خود بمالی تا لکه ها را به راحتی پاک کنی.

ناخن های شکسته:

هنگام انجام مانیکور ناخن ها بیشتر در معرض شکستگی هستند مخصوصاً زمانی که آنها را محکم لمس می کنید چسب سفید را روی دستمال کاغذی بریزید و به ناخن های خود بزنید وقتی خشک شد ناخن های خود را سوهان بکش این کار را دو بار انجام بده  و بعد لاک بزن.

تکنیک آب سرد:

اگر می خواهی لاک به مدت طولانی روی ناخن هات بمونه، وقتی کاملا خشک شد و ناخن هات را به مدت 3 دقیقه در آب سرد نگه دار.