مشاهده همه 8 نتیجه

اول از همه میدونی که پوست لب بسیار حساس و نازک هستش و در برابر سرما و خشکی و تابش نور خورشید میتونه به شدت آسیب پذیر بشه و دچار خشکی و ترک بشه. از آنجایی که داشتن لب هایی سالم با پوست نرم و یکدست تاثیر فراوانی در زیبایی و جذابیت هر فرد دارد به شما پیشنهاد می کنم تا بالم لب را همیشه در لیست محصولات ضروری خودتون داشته باشی.

بالم لب یک نوع مرطوب کنندس که مخصوص لب ها ساخته شده و خاصیت مرطوب کنندگی و مغذی و محافظتی برای لب هاست.طراحی بالم لب درست مثل رژلب هست به همین دلیلی استفاده ازش بسیار راحت هست.

مزایای بالم لب:

1.خاصیت براق کنندگی و حجم دهندگی به لب ها: یکی از مزایای بالم لب  این است که از طریق آبرسانی به لب ها، آنها را حجیم و پر می کند.  بالم لب با ایجاد خطای دید از طریق لایه براقی که بر روی لب ها قرار می دهد، لب ها را حجیم تر نشان می دهند. در مجموع می توان گفت که استفاده از بالم لب، زیبایی لب ها را دوچندان می سازد.

2.خاصیت حفاظت از لب ها: هنگامی که در خواب هستی، پوست لب ها هم مثل پوست سایر قسمت های بدن شروع به بازسازی خود می کند و از این طریق، سموم خود را دفع و سلول های جدیدی تولید می کند. این فرایند موجب می شود تا لب ها رطوبت خود را در طول شب از دست بدهند. بخاطر همین استفاده از یک بالم لب

پیش از خواب برای لب ها بسیار مفید است و از سلول های تازه تولید شده محافظت می کند.

نکاتی در مورد رژ لب قرمز:

مرحله اول:

اگر لبتون خیلی پر نیست، بهتره از رژ لب قرمز تیره خودداری کنی.

چون لب ها باریک به نظر می رسند. در عوض، قرمز روشن تر رو انتخاب کنی. اگر ظاهر مدرن تری می خوای، میتونی از رنگ قرمز استفاده کنی که برق کمتری داره.

مرحله دوم :

برای جلوگیری از پخش شدن رژ توصیه می کنم از کمی کرم پودر استفاده کنی. و آن را در اطراف و حتی روی لب ها بمالی تا رژ لب به آنها بچسبد.

مرحله سوم:

برای دقت بیشتر، بهتره با خط دقیق لب‌ها از نو شروع کنی. و بعد بقیه رژ لب را بزنی، هرگز از رژ لب قرمزی که دقیقاً همرنگ رژ لبت نیست استفاده نکن.