6277818 min | فروشگاه اینترنتی آراویرا

فروشگاه اینترنتی آراویرا فروشگاه تخصصی لوازم آرایشی بهداشتی و عطر در ایران با بیش از 10 سال سابقه در فروش عمده در بازار تهران فقط کالای اصلی و اورجینال عرضه می کند. این فروشگاه به هیچ عنوان کالای فیک یا مشابه و یا درجه ۲ به فروش نمی رساند. 

در حال حاضر به علت محدودیت ایجاد شده برای شرکتهای وارد کننده برخی از محصولات فاقد لیبل میباشند.در صورتی که محصول لیبل دار میخواهید حتما قبل از خرید سوال بفرمایید یا در توضیحات فاکتور ثبت نمایید و قبل از تحویل چک کنید. پس از تحویل کالا مشتری نمیتواند در هیچ مرجع قانونی ادعاهایی نظیر قاچاق کالا یا ورود غیرقانونی یا امثال آن بنماید. این مجموعه واسطه بین خریدار و آورندگان لوازم آرایشی و بهداشتی و عطر است که شامل شرکتها و مهمانداران و مسافران پروازهای خارجی و وارد کنندگان کالاهای خاص است و هیچ مسئولیتی در قبال واردات کالا ندارد.مشتری با خرید کالا از آراویرا تمام  قوانین و مقررات سایت را پذیرفته است.

پرداخت وجه از طریق تمامی کارتهای عضو شتاب امکانپذیر است و شما می توانید از طریق درگاه های پرداخت وب سایت پرداخت خود را انجام دهید.

ضمنا مشتریان محترم می توانند در صورت تمایل وجه خرید خود را به شماره کارت 6037991749992800 به نام کیمیا کمالی (مدیر سایت) واریز نموده و شماره ارجاع تراکنش را به فروشگاه ارایه نمایند.

سفارشات مشتریان تهران که قبل از ساعت ۱۶ ثبت شده باشد به طور معمول در  روز بعد توسط پست پیشتاز ارسال شده و مطابق تعهد پست بین ۲۴ تا 48 ساعت کاری تحویل داده می شود.

مشتریانی که ارسال سریعتر مد نظرشان است میتوانند با قبول هزینه ارسال پیک موتوری استفاده نمایند که هزینه ارسال درب منزل باید پرداخت گردد.

در صورت تمایل مشتریان محترم میتوانند با وارد نمودن شماره تماس و یا کد سفارش از فروشگاه آراویرا از بخش پیگیری سفارشات https://araviraa.com/otc مرسوله خود را پیگیری نمایند.و همینطور از طریق سامانه رهگیری اداره به پست به نشانی http://newtracking.post.ir/Search.aspx محصولات خود را دقیق تر پیگیری نمایند. (دقت کنید که کد رهگیری فقط باید بصورت انگلیسی وارد شود.)

سفارشات مشتریان شهرستان که قبل از ساعت ۱۶ ثبت شده باشد به طور معمول در  روز بعد توسط پست پیشتاز ارسال شده و مطابق تعهد پست بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری تحویل داده می شود.

مشتریانی که ارسال سریعتر مد نظرشان است میتوانند با قبول هزینه ارسال از تیپاکس و پست هوایی و یا ارسال با اتوبوس و سایر وسایل نقلیه استفاده کنند.

در صورت تمایل مشتریان محترم میتوانند با وارد نمودن شماره تماس و یا کد سفارش از فروشگاه آراویرا از بخش پیگیری سفارشات https://araviraa.com/otc مرسوله خود را پیگیری نمایند.و همینطور از طریق سامانه رهگیری اداره به پست به نشانی http://newtracking.post.ir/Search.aspx محصولات خود را دقیق تر پیگیری نمایند. (دقت کنید که کد رهگیری فقط باید بصورت انگلیسی وارد شود.) 

 

بله؛ در صورتیکه مشتریان به هر دلیلی از خرید خود پشیمان شدند میتوانند ظرف مدت یک هفته کالای خود را مرجوع کنند و فقط هزینه آماده سازی و ارسال و عودت از آنها کسر می شود.

لطفا توجه فرمایید به علت اینکه بیشتر محصولات کالاهای آرایشی و بهداشتی است فقط کالاهایی که کاملا سالم و باز نشده باشند قابلیت عودت دارند و عودت کالاهایی که به صورت اورجینال فاقد سلفون هستند امکان پذیر نیست.

دقت فرمایید عودت وجه مستلزم ارایه شماره حساب یا کارت با نام خریدار از سوی خریدار بوده و به علت محدودیت سقف انتقال وجه ممکن است بین ۳ تا ۷ روز به طول بیانجامد.

بله اما با توجه به آنکه آراویرا یک سایت خرده فروشی است و هدفش ارائه مستقیم محصولات به دست مصرف کننده است  محدودیت خرید برای هر محصول در صورتی موجودی 5 عدد است.

 

بله تمامی قیمت‌ها و موجودی‌های سایت به روز هستند و باتوجه به اینکه قیمت ارائه شده در سایت با توجه به قیمت خرید هست،تغییرات ارزی روی قیمت ها تاثیری ندارد و موجودی ها با همان قیمت قبل فروخته خواهد شد و کاربران میتوانند با خیال راحت و بدون چک کردن از طریق تماس تلفنی خرید خود را به صورت آنلاین سفارش دهند.

لطفا جهت مشاوره و نیز جهت پیگیری سفارش فقط به صورت تلفنی اقدام شود و درصورتی که دسترسی به سایت ندارید و یا مشکلی هنگام سفارش دارید میتوانید تلفنی انرا هماهنگ کنید و از واتساپ یا تلگرام فقط در موارد ضروری و هنگام ارسال عکس استفاده کنید.

کامنت گذاری در سایت، صرفا در رابطه با کیفیت محصول و تجربه استفاده از محصول خریداری شده مشخص شما از فروشگاه اینترنتی آراویرا است. لطفاً در موارد مربوط به قیمت، موجودی و یا خدمات پس از فروش، پیام خود را برای بررسی به امور مشتریان فروشگاه اینترنتی آراویرا ارسال بفرمایید.