قیمت و موجودی تمام محصولات در تاریخ 10 خرداد 1403 بروز رسانی شده است.
قیمت و موجودی تمام محصولات در تاریخ 10 خرداد 1403 بروز رسانی شده است.

نوشته های خیلی مفید

بوتاکس لب در خانه با روش های طبیعی کم هزینه بدون نیاز به تزریق

بوتاکس لب در خانه

بوتاکس لب در خانه سخت نیست و معمولا راحت و بدون دردسر است؛ ولی ماندگاری بالایی ندارد. شما می توانید با روشهایی که برایتان گفتیم برای حضور در مهمانی بدون هزینه لب های خودتان را بوتاکس کنید. با ما همراه باشید.

بوتاکس لب در خانه

لب یکی از اعضای مهم صورت است که زیبایی آن می‌تواند تغییرات اساسی در چهره ایجاد کند. به همین خاطر است که در حال حاضر افراد زیادی به خصوص خانم‌های جوان به دنبال آن هستند که نواقص آن را بر طرف کرده و جلوه‌ای زیباتر به صورت خود بدهند. یکی از معضلات این افراد کوچک بودن لب پایینی، بالایی یا هر دوی آن‌هاست.

بوتاکس لب در خانه

روش‌های مختلف پزشکی و خانگی برای بزرگ کردن لب‌ ها وجود دارد که هر کدام نیز تاثیرات خاص خود را دارند. در این مقاله قصد داریم روش‌های پروتز لب در خانه را بررسی کرده و بدانیم چگونه لب هایمان را به طور طبیعی پروتز کنیم .

چرا لب هایمان را برجسته کنیم

برای زنانی که لب‌های کوچکی دارند ترفندهایی برای بزرگتر نشان دادن لب با بالاتر کشیدن خط لب، می‌تواند برای ایجاد ظاهر لب‌های بزرگتر استفاده شود.

اما بسیاری از افراد به طور طبیعی لب‌های بسیار باریکی دارند و آرایش تنها می‌تواند تا حدی آن را جبران کند! به جای تلاش برای آرایش کردن لب‌ها به طوری که آن‌ها را برجسته و بزرگتر نشان دهد، که معمولا ظاهری غیر طبیعی به آن‌ها می‌بخشد؛ و ممکن است ظاهر آن‌ها ناخوشایند به نظر برسد.

برجسته کردن لب می‌تواند به شما کمک کند تا فرم لب مورد نظر خود را برای مدت طولانی‌تری، داشته باشید.

بوتاکس لب در خانه

در اینجا چند مورد از مزایای برجسته سازی لب‌ها ذکر می شود:

به‌واسطه افزایش حجم لب‌ها ظاهر آن‌ها با جلوه‌ای طبیعی، نرم و برجسته می‌گردد، بدون آنکه نیاز به بستری شدن باشد.
می‌توان حالت کمانی لب‌ها را برجسته‌تر کرد که این امر زیبایی لب‌ها را افزایش می‌دهد.
درمانی بی‌خطر است و در صورت نیاز کل درمان به‌طور کامل قابل ‌برگشت است.
می‌تواند خطوط دور لب‌ها را کاهش داد.
در صورت افتادگی گوشه‌های دهان که ظاهری غمگین به افراد می‌دهد، می‌توان آن را اصلاح کرد.
خطوط خنده که از گوشه لب‌ها پایین می‌آید، به‌واسطه حداقل ساختن فرورفتگی و سایه‌های ایجاد شده، کاهش خواهند یافت.

چگونه در خانه لب پروتز کنیم ؟

بزرگ شدن لب با روش خانگی معمولا راحت و بدون دردسر است. در حال حاضر نیز روش‌های مختلفی برای پروتز کردن لب در خانه وجود دارد . اما لازم است پیش از انجام هر کدام مطمئن شوید به کار بردن آن‌ها برای سلامتی پوست به ویژه پوست لب خطرناک نبوده و مشکلاتی را برای شما به وجود نمی‌آورند. در ادامه به بررسی چند روش برای پروتز لب در خانه می‌پردازیم:

بوتاکس لب در خانه با دارچین

دارچین برای لب و بزرگ کردن آن بسیار موثر است. برای پروتز لب در خانه با این روش یک قاشق پر پودر دارچین را با کمی روغن وازلین یا کره کاکائو مخلوط کنید. پس از آن با این ترکیب لب‌های خود را ماساژ دهید تا احساس کنید لب‌های شما ملتهب شده و داغ شده است؛ در این زمان می‌توانید آن را از روی لب بشویید. این روش را می‌توانید در هفته چند بار تکرار کنید.

بوتاکس لب در خانه

پروتز لب در خانه با لیوان

این روش پروتز لب در خانه کمی عجیب است و برای برخی از ما یادآور بازی‌های بچگیمان است. اما باید بدانید این روش برای برخی موثر اما کوتاه مدت است. برای این منظور ابتدا باید لب‌های خود را با یک کرم مرطوب کنید. لیوان را دور لب خود بگذارید و هوا را به آرامی به داخل ریه‌ها بکشید. هوا را نگه دارید تا لب‌ها احساس گز گز کند و پس از آن هوا را بیرون بدهید.

بوتاکس لب در خانه با یخ

با یخ نیز می‌توانید بسیار ساده لب‌های خود را برای مدتی بزرگ کنید. چراکه یخ باعث می‌شود سلول‌های مرده از بین رفته و جریان خون در لب‌ها افزایش پیدا کرده و لب‌ها نیز قرمزتر به نظر برسد. برای این روش پروتز لب در خانه کافیست روزی دوبار به مدت چند دقیقه لب‌هایتان را با یخ ماساژ دهید

بوتاکس لب در خانه

پروتز لب در خانه با فلفل

برای پروتز لب در خانه می‌توانید از فلفل استفاده کنید. در این روش هم فلفل سیاه و هم فلفل قرمز هندی می‌تواند کارساز باشد. برای این منظور می‌توانید ۱ قاشق فلفل سیاه یا فلفل هندی را با ۱ قاشق روغن زیتون مخلوط کرده و لب‌های خود را با این ترکیب ماساژ دهید؛ پس از اینکه احساس کردید لب بزرگ شد آن را با آب گرم بشویید. برای اینکار از قبل باید مطمئن باشید که به فلفل حساسیت ندارید و اینکار باعث آسیب شما نمی‌شود.

 پروتز لب در خانه با مسواک

حتما پس از جستجوی پروتز لب خانگی نی نی سایت و سایت‌های دیگر در مورد روش بزرگ کردن لب با مسواک شنیده‌اید. در این رابطه باید بدانید هرچه میزان پوسته پوسته‌های لب شما کمتر باشد لب شما بیشتر برق می‌زند؛ در چنین شرایطی لب‌ها بزرگ‌تر به نظر می‌رسد. برای این منظور کافیست مسواک خود را مرطوب کرده و به آرامی آن را روی لب‌ها بکشید.

 پروتز لب در خانه با حرکات صورت

برخی از افراد به شما توصیه می‌کنند برای پروتز لب در خانه از حرکات صورت، تمرینات یوگای صورت و لب استفاده کنید. این روش بسیار موثر است. به عنوان مثال می‌توانید لب خود را به حالت سوت زدن در بیاورید. این عمل عضلات شما را تقویت کرده و به لب ها شکل می‌دهد. یا حتی می‌توانید لب‌ها را با دستتان به سمت بیرون کشیده و فشار دهید تا کمی در این شکل حالت بگیرند.

بوتاکس لب در خانه

 استفاده از روغن‌های طبیعی برای پروتز لب در خانه

برخی از روغن‌های طبیعی نیز مانند روغن نعنا و روغن فلفل کاین می‌توانند جریان خون را در لب‌ها افزایش داده و باعث بزرگ شدن آن شوند. روغن نعنا را می‌توانید به تنهایی روی لب‌ها مالیده و آن را ماساژ دهید. اما روغن فلفل کاین را باید با روغن نارگیل یا آب مخلوط کرده یا چند قطره آن را به بالم لب خود اضافه کنید.

بوتاکس لب در خانه با آرایش

آرایش نیز یکی از روش‌هایی است که می‌تواند شما را برای یک مهمانی آماده کند. ابتدا لازم است روی لب‌ها و اطراف آن کرم پودر یا پنکیک بزنید. پس از آن با یک خط لب کم رنگ شروع به کشیدن یک خط لب از بالای خط لب طبیعیتان کنید. رژ مد نظرتان را روی لب‌ها بکشید و با یک رژ کمی کمرنگ و براق قسمت داخلی لب را کمرنگ‌تر کنید. در این صورت لب شما بزرگ‌تر از حد عادی به نظر می‌رسد. البته در حال حاضر بالم لب و رژهایی نیز در بازار هستند که موقتا باعث بزرگ شدن لب می‌شوند.

لب‌هایتان را لایه‌برداری کنید

همان‌طوری که برای از بین بردن سلول‌های مرده پوست، از اسکراب صورت استفاده می‌شود، برای لب‌ها نیز همین‌طور است! بنابراین اگر می‌خواهید لب‌هایی حجیم و بزرگتر داشته باشید با لایه‌برداری لب شروع کنید.

می‌توانید از یکی از اسکراب­های صورتتان استفاده کنید یا معجونی از روغن زیتون و شکر قهوه‌ای تهیه‌کرده و لب‌هایتان را به مدت ۱ تا ۲ دقیقه با آن ماساژ دهید تا پوسته‌های خشک روی لب‌ها از بین رفته و لب‌هایتان نرم و لطیف شود.

بوتاکس لب در خانه

لب‌هایتان را آبرسانی کنید

لب‌هایی که به‌خوبی آبرسانی شده باشد به‌طور طبیعی حجیم و بزرگتر به نظر می‌رسد. هر زمانی از روز روی لب‌هایتان احساس خشکی کردید از بالم لب‌ های مغذی استفاده کنید. جدا از این نوشیدن آب به‌اندازه کافی، برای هیدراته نگه‌داشتن بدن فراموش نشود. زمانی که بدن کم آب باشد لب‌ها خشک می‌شوند.

خط لب بکشید

برای اینکه لب‌هایتان بزرگتر دیده شوند باید کمی بالاتر از خط طبیعی لب خود، خط لب بکشید. برای شروع یک کانسیلر بردارید و روی لب‌هایتان بمالید. سپس یک خط لب خارج از خط طبیعی لب خود بکشید و درنهایت رژ لب بزنید.

رنگ رژلبتان نیز تأثیر زیادی در بزرگتر دیده شدن لب‌هایتان دارد، رنگ‌های تیره مثل بنفش یا قهوه‌ای لب‌هایتان را نازک‌تر می‌کنند در عوض رژهایی با رنگ‌های روشن لب‌ها را بزرگتر نشان می‌دهند.

برای برجسته کردن لب در خانه برق لب بزنید

این مرحله کوچک دوثانیه‌ای برای برجسته کردن لب ضروری است بنابراین آن را از دست ندهید. یک برق لب شفاف یا برق لبی همرنگ رژتان بردارید آن را به مرکز، بالا و پایین لب‌هایتان بمالید. این محصول سبب انعکاس نور روی لب‌ها شده و کمک می‌کند تا لب‌ها برجسته به نظر برسند.

مقداری هایلایتر بزنید

یک ترفند دیگر برای برجسته کردن لب، استفاده از هایلایتر روی خمیدگی‌ لب‌هاست. همچنین می‌توانید کمی برنزر مات را زیر لب پایین، دقیقاً بالای چانه بزنید تا لب‌ها بزرگتر به نظر برسند.

از رژهای حجیم­ کننده لب استفاده کنید

برخی از خانم‌ها روی این محصولات برای برجسته کردن لب قسم می‌خورند! این محصولات دارای موادی هستند که باعث می‌شوند لب‌هایتان برای مدتی متورم شوند و این کار را با افزایش گردش خون در لب‌ها انجام می‌دهند.

بوتاکس لب در خانه

به لب‌هایتان بُعد بدهید!

این ترفند، آخرین اما کوتاهترین ترفند آرایشی برای برجسته کردن لب‌هاست. تمام کاری که باید انجام دهید این است که سایه‌ای روشن‌تر از تناژ رنگی رژتان انتخاب کنید و آن را به وسط لب‌ها بزنید. این کار باعث می‌شود تا در عرض چند ثانیه لب‌هایتان حجیم و برجسته شود.

بوتاکس لب در خانه با استفاده از کپسول قرص ویتامین E

شما میتونید قبل از خواب روغن داخل کپسول های ویتامین ای رو با انگشت به لبهاتون بزنید و آروم اون رو ماساژ بدید و بزارید که شب تا صبح روی لبهاتون بمونه و نیازی به شستن اون در صبح نیست .

و صبح با برجستگی و نرمی لبها مواجه میشید که نتیجه اش راضی کنندست .

استفاده مدوام از روغن ویتامین ای روی لبها و یا ناخن ها و موها نتیجه خیلی خوبی رو برای شما میاره و شمارو به خواسته تون میرسونه .

نوشیدن به اندازه آب

نوشیدن کافی آب در طول روز نه تنها باعث خوش فرم تر شدن و نرم کنندگی و آبرسانی لبها میشه ، بلکه برای کل پوست و صورت باعث طراوت و شادابی هست .

بوتاکس لب در خانه

بنابراین هیچ وقت نوشیدن کافی آب در طول روز را فراموش نکنید و حتما به اندازه کافی آب بنوشید که نتیجه خوب و قابل قبولی رو برای لبها و پوست صورتتون رو داشته باشید.

بوتاکس لب در خانه با انجام دادن تمرین های ورزشی

لب های خود را محکم به هم فشار دهید و تا جایی که میتوانید آنرا به سمت راست هدایت کنید و بعد همین کار را برای سمت چپ انجام دهید. این تمرین را 15 بار انجام دهید.
برای اینکه لب های شما بزرگ و حجیم به نظر برسد به مدت 3 تا 5 دقیقه لب های خود را در حالت سوت زدن قرار دهید.
لب های خود را به حالت بوسه زدن به جلو بکشید و بعد به آرامی در جهت عقربه های ساعت بچرخانید و سپس در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید و این کار را تا 10 بار تکرار کنید.
لب های خود را در حالت بسته نگهدارید و تا جایی که میتوانید لبخند بزنید و به مدت 5 ثانیه لبخند خود را نگهدارید بعد از اینکار لب های خود را جمع کنید و به سمت جلو فشار دهید. این تمرین را 20 بار انجام دهید.

سخن آخر

اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که زیاد به دنبال مد و زیبایی هستید و به نظر شما عمل کردن و بوتاکس باعث میشود به راحتی لب های بزرگ و زیبا داشته باشید به شما پیشنهاد میکنیم که ابتدا از روش های سنتی و خانگی استفاده کنید چرا که اینگونه از روش ها هیچ گونه آسیبی به بدن نمی رسانند و همچنین بسیار کم هزینه و راحت هستند.

همه روش های پروتز لب در خانه موقتی است و در بهترین حالت تنها ۱ روز دوام دارند. اگر به دنبال روش‌های دائمی هستید حتی تزریق ژل نیز نمی‌تواند به شما کمک کند چون اینکار نیز تنها ۶ ماه یا یکسال دوام دارد.

راهنمای مطلب

اشتراک در شبکه های اجتماعی

خب نظرت چیه؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *